Pracownia Tapicerska Tomasz Krupa

 

Usługi tapicerskie w Kotlinie Kłodzkiej 

 

 

Mają Państwo w domu meble, które mają już swoje lata lub wyszły z mody? Jeśli tak, zapraszamy do naszej Pracowni Tapicerskiej w Roszycach k. Kłodzka. W krótkim czasie odświeżymy Państwa meble tak, by odzyskały dawny wygląd.

 

 

 

 

 

Zajmujemy się renowacją tapicerki meblowej i tapicerki samochodowej. Odnawiamy tradycyjne i nowoczesne systemy wypoczynkowe, takie jak: kanapy, sofy, narożniki, wersalki i fotele. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment tkanin tapicerskich. Posiadamy materiały obiciowe i skaje o różnych wzorach i bogatej kolorystyce. Serdecznie zapraszamy Klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje do zapoznania się z zakresem usług!

 

 Wykonujemy również meble tapicerowane na zamówienie. Bardzo cenimy sobie zdanie osób, które zamawiają u nas usługi tapicerskie. Realizujemy pomysły własne oraz te, które przedstawiają nasi zleceniodawcy. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Nie ma dla nas rozwiązań standardowych, każde zlecenie jest realizowane po szczegółowej rozmowie z klientem.